Publications Office of the EU
Čehijas Republika-České Budějovice: Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Čehijas Republika-České Budějovice: Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi

  • Paziņots
    16/05/2014
  • Publicēts
    21/11/2014
  • Termiņš
    17/02/2015
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/02/2015
  • Piešķirts
    28/05/2015
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Jihočeský kraj
Izpildes vieta
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66516100 Mehānisko transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
60,000,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
57,460,920.00 CZK
Piedāvājuma atsauces numurs
OREG 61152/2014/pehr
Apraksts

Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění souboru vozidel Jihočeského kraje (cca 2 100 vozidel) na pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (nazývané též jako povinné ručení) a havarijní pojištění vybraných vozidel Jihočeského kraje (cca 940 vozidel) od 1.7.2015. Předpokládá se uzavření pojistných smluv pro POV a HAV na dobu 5 let.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/02/2015 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
60,000,000.00 CZK
Līguma galīgā vērtība
57,460,920.00 CZK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Pasta adrese: Pobřežní 665/21
Pilsēta: Praha 8
Pasta indekss: 186 00
Valsts: CZE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.