Publications Office of the EU
Spānija-Montilla: Sociālie pakalpojumi bez izmitināšanas iespējām - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Montilla: Sociālie pakalpojumi bez izmitināšanas iespējām

  • Publicēts
    04/10/2021
  • Termiņš
    02/11/2021
  • Piešķirts
    31/03/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Pleno del Ayuntamiento de Montilla
Izpildes vieta
NUTS code: ES613 Córdoba
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES613 Córdoba
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85312000 Sociālie pakalpojumi bez izmitināšanas iespējām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
11,654,018.32 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,892,899.88 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
20431/2021
Apraksts

Contrato servicios de Ayuda a Domicilio del Ayuntamiento de Montilla (2º PROCESO)

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Pleno del Ayuntamiento de Montilla
Nacionālais reģistrācijas numurs: P1404200F
Pasta adrese: Puerta de Aguilar, 10 -
Pilsēta: Montilla
NUTS kods ES613
Pasta indekss: 14550
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Pleno del Ayuntamiento de Montilla
Galvenā adrese: https://contrataciondelestado.es
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
11,654,018.32 EUR
Līguma galīgā vērtība
2,892,899.88 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: MONSECOR S.L.U.
Pasta adrese: c/ La Parra
Pilsēta: Montilla
Pasta indekss: 14550
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.