Publications Office of the EU
Itāija-Leghorna: Apdrošināšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itāija-Leghorna: Apdrošināšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    07/05/2014
  • Termiņš
    18/06/2014
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/06/2014
  • Piešķirts
    16/07/2014
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Comune di Livorno
Izpildes vieta
NUTS code: ITI16 Livorno
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66510000 Apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
352,995.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
352,995.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
Codice CIG 5732525547
Apraksts

il servizi di brokeraggio riguarda la consulenza nel settore assicurativo, relativamente alla stipula di nuove polizze e alla gestione di quelle in corso, compreso la gestione dei sinistri rientranti sotto la franchigia.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/06/2014 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
352,995.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
352,995.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: AON SpA
Pasta adrese: Via Andrea Ponti 8/10
Pilsēta: Milano
Pasta indekss:
Valsts: ITA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.