Publications Office of the EU
Vācija-Pegnitz: Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Pegnitz: Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    21/03/2023
  • Termiņš
    04/05/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/05/2023
  • Piešķirts
    07/08/2023
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Freistaat Bayern vertreten durch das Gymnasium Pegnitz
Izpildes vieta
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE246 Bayreuth, Landkreis
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90919000 Biroju, skolu un biroja iekārtu tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
839,283.19 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
892,356.74 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
LAS-2.3-0212-5/2
Apraksts

Unterhalts-, Grund- und Glasreinigung für das Gymnasium Pegnitz

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.evergabe.bayern.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/3fd08cc7-28c4-47bd-abed-f97ca2af517a
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/05/2023 10:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.