Publications Office of the EU
Francija-Colmar: Dabasgāze - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Colmar: Dabasgāze

  • Publicēts
    07/08/2020
  • Termiņš
    10/09/2020
  • Atcelts
    07/10/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Hôpitaux Civils de Colmar
Izpildes vieta
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
09123000 Dabasgāze
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Annonce dérivée — marché conclu sans minimum et maximum annuels au sens des articles R. 2162-1 à R. 2162-6 du code de la commande publique, pour une période unique de trois ans allant du 1.12.2020 au 30.11.2023. Les quantités estimatives sont précisées dans le CCTP. Consommation prévisionnelle annuelle: 4 600 000 kWh.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.marches-securises.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/09/2020 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.