Publications Office of the EU
Vācija-Thurnau: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Thurnau: Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    24/10/2019
  • Termiņš
    26/11/2019
  • Piešķirts
    27/04/2020
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Markt Thurnau
Izpildes vieta
NUTS code: DE24B Kulmbach
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE24B Kulmbach
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
377,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
353,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Die Objektplanung Gebäude umfasst die Sanierung und den Teilneubau des Anwesens Marktplatz 9, Thurnau (ehemalige Bäckerei Gräf) zum Schlosshotel als Bauteil (BT) 1 (Auftraggeber Markt Thurnau). Die Sanierung des Schlosses Thurnau, Marktplatz 1, Storchenbau, Kemenate, voraussichtlich 2 bis 3 Stockwerke - weitere Stockwerke nach Sicherstellung der Finanzierung -und Gewölbe als Bauteil (BT) 2 und die Sanierung/technische Umrüstung der Gebäude Oberer Schlosshof als Bauteil (BT) 3 (Auftraggeber Gräflich Giech´sche Spitalstiftung). Die 3 Bauteile, wie vor beschrieben, werden abrechnungstechnisch als 1 Maßnahme abgerechnet.
Die Fachplanung Technische Ausrüstung betrifft.: Planung, Ausschreibung, Örtliche Bauüberwachung und Objektbetreuung. Los 1 Anl.gr. 1, 2, 3, Los 2 Anl.gr. 4, 5.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
www.staatsanzeiger-eservices.de
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.