Publications Office of the EU
T-23/24. Sliežu slīpēšanas transportlīdzekļu apkope un remonts - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

T-23/24. Sliežu slīpēšanas transportlīdzekļu apkope un remonts

  • Publicēts
    27/06/2025
  • Termiņš
    05/08/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    05/08/2025
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU110 Budapest
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50100000 Transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonts, apkope un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR000889692025
Apraksts

AT VM 8000-12E divvirzienu sliežu slīpēšanas transportlīdzekļa, kas piemērots autotransportam un dzelzceļa transportam saskaņā ar pamatlīgumu (pakalpojumu pasūtījums), pilnīga apkope, remonts un testēšana. Procedūras priekšmets ir līgumslēdzējai iestādei piederoša 1 ATVM 8000-12E divvirzienu sliežu slīpēšanas transportlīdzekļa pilnīga apkope, remonts un testēšana, dzelzceļa iestādes licenču iegūšana, kā arī transportlīdzekļa speciālā elektroniskā un hidrauliskā aprīkojuma apkope un remonts. Kopējais (plānotais) daudzums vienam transportlīdzeklim: uzturēšana: 6 reizes gadā/transportlīdzeklis – remonta darbība tehniskās apkopes laikā: 25 stundas gadā/transportlīdzeklis – sagatavošana oficiālai tehniskajai pārbaudei: 1 gadījums/gadā/transportlīdzeklis – transportlīdzekļa komplekts: 1000 stundas gadā/transportlīdzeklis Sīkāka informācija par katru darba veidu ir izklāstīta Publiskā iepirkuma rokasgrāmatā (turpmāk 2. pielikums (Piedāvājuma cenu tabula, turpmāk Cenu tabula), katra darbu veida satura apraksts ir izklāstīts Tehniskajās specifikācijās (turpmāk: Tehniskais apraksts).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000889692025
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000889692025
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
05/08/2025 14:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: A hibaelhárításhoz felhasznált alkatrész(ek)re vállalt többletjótállás (legalább 6 - legfeljebb 12 hónap): ……… hónap
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: A karbantartási tevékenység elvégzésére vállalt határidő (legalább 2, de legfeljebb 5 munkanap): ……… munkanap
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 200 üzemóra után karbantartás (ÁFA nélkül, Ft/alkalom)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 600 üzemóra után karbantartás (ÁFA nélkül, Ft/alkalom)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 1200 üzemóra után karbantartás (ÁFA nélkül, Ft/alkalom)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Gépjárműszerelés (ÁFA nélkül, Ft/óra)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 50
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Karbantartás során felmerült javítási tevékenység (ÁFA nélkül, Ft/óra)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Hatósági műszaki vizsga felkészítés, vizsgára bocsátás, hozzá kapcsolódó adminisztráció elvégzése (hatósági díj nélkül) (ÁFA nélkül, Ft/jármű)
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 5
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.