Publications Office of the EU
Spānija-Santjago de Kompostella: Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Spānija-Santjago de Kompostella: Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai

  • Publicēts
    30/09/2017
  • Termiņš
    06/11/2017
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/11/2017
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Izpildes vieta
NUTS code: ES11 Galicia
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES11 Galicia
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34115200 Mehāniskie transportlīdzekļi mazāk nekā 10 cilvēku pārvadāšanai
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
495,800.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
AB-ADOS-17-007
Apraksts

Suministro de dos unidades móviles para la Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos (ADOS).

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Axencia Galega de Sangue, Órganos e Tecidos
Nacionālais reģistrācijas numurs: Q1500413H
Pasta adrese: av. Monte da Condesa, s/n
Pilsēta: Santiago de Compostela
NUTS kods ES11
Pasta indekss: 15705
Valsts: ESP
Galvenā adrese: http://ctg.sergas.es/Paxinas/web.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/11/2017 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
495,800.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.