Publications Office of the EU
RO-Iasi: Veterinārie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Iasi: Veterinārie pakalpojumi

  • Publicēts
    03/05/2011
  • Termiņš
    09/06/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    09/06/2011
  • Piešķirts
    21/09/2011
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: RO213 Iaşi
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85200000 Veterinārie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,819,041.10 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,762,667.93 RON
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
11
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Actiuni sanitare veterinare pe teritoriul a 11 CSVA din jud. Iasi.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for one or more lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
09/06/2011 12:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.