Publications Office of the EU
Bemanning chaufförer och miljöarbetare - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Bemanning chaufförer och miljöarbetare

  • Publicēts
    02/09/2026
  • Šodien
    06/09/2026
  • Termiņš
    16/09/2026
Statuss
Publicēts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
SRV återvinning AB
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90000000 Notekūdeņu, atkritumu, tīrīšanas un vides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
100,000,000.00 SEK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
2026/221
Apraksts

​SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts:
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
100,000,000.00 SEK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.