Publications Office of the EU
Rumānija-București: Gaisa transporta pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumānija-București: Gaisa transporta pakalpojumi

  • Publicēts
    24/05/2018
  • Termiņš
    25/06/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    25/06/2018
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Ministerul Economiei
Izpildes vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO321 Bucureşti
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60400000 Gaisa transporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,379,636.00 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
1
Apraksts

Servicii de transport aerian de pasageri, intern si international.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 10 zile.
Acordul-cadru se va semna cu un numar de minim 2 operatori economici, respectiv un numar nelimitat de operatori economici ale caror oferte vor fi declarate admisibile.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Ministerul Economiei
Nacionālais reģistrācijas numurs: Romania
Pasta adrese: Str. Victoriei nr. 152
Pilsēta: București
NUTS kods RO321
Pasta indekss: 010096
Valsts: ROU
Kontaktpersona: Ioan Olariu
Galvenā adrese: www.economie.gov.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
25/06/2018 15:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
2,379,636.00 RON
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.