Publications Office of the EU
Francija-Grenoble: Viesnīcu ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Grenoble: Viesnīcu ēku celtniecības darbi

  • Publicēts
    27/02/2016
  • Termiņš
    19/04/2016
  • Piešķirts
    13/07/2016
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
CROUS de Grenoble
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK24 Isère
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45212410 Viesnīcu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,825,080.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
2016-16
Apraksts

Désignation d'un organisme constructeur chargé de la maîtrise d'ouvrage, conception, réalisation et financement d'une résidence universitaire de 200 logements en vue de sa gestion par le Crous Grenoble Alpes prenant la forme d'une AOT assortie d'une convention de location retour.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: CROUS Grenoble Alpes
Pasta adrese: 5 rue d'Arsonval — CS 70187
Pilsēta: Grenoble Cedex
Pasta indekss: 38019
Kontaktpersona: Direction de la Commande Publique
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
10,825,080.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Link City Sud-Est
Pasta adrese: HUB Businness 3 — Lyon Saint-Exupéry aéroport — 905 rue d'Espagne — CS 40008
Pilsēta: Colombier-Saugnieu
Pasta indekss: 69124
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: OPAC 38
Pasta adrese: 47 avenue Marie Reynoard
Pilsēta: Grenoble Cedex 2
Pasta indekss: 38035
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Bouygues bâtiment Sud-Est
Pasta adrese: HUB Businness 3 — Lyon Saint-Exupéry aéroport — 905 rue d'Espagne — CS 40008
Pilsēta: Colombier-Saugnieu
Pasta indekss: 69124
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.