Publications Office of the EU
Pamatskolas bērnu pārvadāšana Dravogradas pašvaldībā 2026./2027. mācību gadā - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Pamatskolas bērnu pārvadāšana Dravogradas pašvaldībā 2026./2027. mācību gadā

  • Publicēts
    10/07/2026
  • Termiņš
    13/08/2026
  • Piedāvājumu atvēršana
    13/08/2026
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
OBČINA DRAVOGRAD
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SI033 Koroška
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
60100000 Autotransporta pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
751,900.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Daļu skaits
22
Piedāvājuma atsauces numurs
JN-76547
Apraksts

Skolu transports 2026./2027. gadā

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76547
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76547
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
13/08/2026 10:00
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.