Publications Office of the EU
Francija-La Roche-sur-Yon: Ēku arhitektūras pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-La Roche-sur-Yon: Ēku arhitektūras pakalpojumi

  • Publicēts
    17/11/2018
  • Termiņš
    16/01/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/01/2019
  • Piešķirts
    03/05/2019
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Vendée Habitat — OPH de Vendée
Izpildes vieta
NUTS code: FRG05 Vendée
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRG05 Vendée
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
71221000 Ēku arhitektūras pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
576,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
JUR 1366.01
Apraksts

Marché de maîtrise d'œuvre concernant la réhabilitation de 554 logements collectifs et des parties communes des bâtiments a, b, c, e, f, g, h, j, k, l, m, n dans le cadre du Programme de renouvellement urbain d'intérêt régional (PRIR) de la Vigne aux Roses à La Roche-sur-Yon.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
http://www.vendeehabitat.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/01/2019 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
576,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Armoen
Pasta adrese: 39 rue de la Villeneuve La Découverte — Bât. 1 Pen Men
Pilsēta: Lorient
Pasta indekss: 56100
Valsts: FRA

Oficiālais nosaukums: Latitude
Pasta adrese: 15 avenue du 41 RI
Pilsēta: Rennes
Pasta indekss: 35000
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.