Publications Office of the EU
Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde

  • Paziņots
    11/03/2025
  • Paredzamā publicēšana
    26/03/2025
  • Publicēts
    15/05/2025
  • Termiņš
    16/06/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/06/2025
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: LV006 Rīga
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33600000 Farmācijas izstrādājumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
RAKUS2025/20K_1
Apraksts

Kodolmedicīnas preparāta 223-Ra dihlorīds (Xofigo) piegāde

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147207
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: atļauti
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/147207
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/06/2025 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Cena
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.