Publications Office of the EU
Bloķēšanas pakalpojums - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Bloķēšanas pakalpojums

  • Publicēts
    24/04/2024
  • Termiņš
    24/05/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/05/2024
  • Piešķirts
    17/06/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Syddansk Universitet
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK031 Fyn
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
98395000 Atslēdznieka pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
5,600,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
123456
Apraksts

Piedāvājums attiecas uz pamatnolīgumu par bloķēšanas pakalpojumu sniegšanu: ikdienas bloķēšanas uzdevumi, piemēram, slēdzeņu kastu remonts/nomaiņa, slēdzeņu cilindru pārkodēšana un nomaiņa, ārkārtas reaģēšana uz ārkārtas bloķēšanas problēmām, kur, piemēram, jāatver slēdzene, kā arī atslēgu un piekļuves kontroles sistēmu iegāde utt.Bloķēšanas/drošības darbi; Konsultācijas, projektu vadība un dokumentācija.Slēgšanas pakalpojuma iegādi par noslēgto pamatnolīgumu parasti veic tehniskā dienesta nodaļa.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://permalink.mercell.com/224387102.aspx
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/05/2024 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Sortimentsbredde - B-sortiment
Paredzamā vērtība
5,600,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TPA solutions ApS
Pasta adrese:
Pilsēta: Ringsted
Pasta indekss: 4100
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.