Publications Office of the EU
PL-Varšava: Otolaringoloģiskie implanti - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Varšava: Otolaringoloģiskie implanti

  • Publicēts
    07/09/2011
  • Termiņš
    17/10/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    17/10/2011
  • Piešķirts
    02/11/2011
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33185300 Otolaringoloģiskie implanti
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,866,000.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,866,000.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
DZP/270/137/11
Apraksts

Dostawa procesorów mowy.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
17/10/2011 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,866,000.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
1,866,000.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. S.K.A.
Pasta adrese: Pl. Powstańców Śląskich 11/1
Pilsēta: Wrocław
Pasta indekss: 53-329
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.