Publications Office of the EU
Aseguramiento de las consecuencias económicas derivadas de la responsabilidad Civil/Patrimonial, General, Profesional, Patronal o por accidente de trabajo que pueda corresponder al Excmo. Ayuntamiento de Zamora. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Aseguramiento de las consecuencias económicas derivadas de la responsabilidad Civil/Patrimonial, General, Profesional, Patronal o por accidente de trabajo que pueda corresponder al Excmo. Ayuntamiento de Zamora.

  • Publicēts
    18/12/2023
  • Termiņš
    15/01/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/01/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Zamora
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
66516000 Atbildības apdrošināšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
440,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
PRIV0123.5459/2023
Apraksts

Las especificadas en el Pliego de prescripciones Técnicas.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
required
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/01/2024 09:30
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: 1. Reducción del Presupuesto Máximo.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 70
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 2.1. Reducción de franquicia.
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 20
Kritērijs:
Veids: quality
Apraksts: 2.2. Aumento de los límites de indemnización..
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība): 10
Paredzamā vērtība
440,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.