Publications Office of the EU
Ražotāju iesaistīšanas konference “Reaģēšanas iespējas attiecībā uz flotes degvieleļļas ar zemu sēra saturu noplūdi” - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Ražotāju iesaistīšanas konference “Reaģēšanas iespējas attiecībā uz flotes degvieleļļas ar zemu sēra saturu noplūdi”

  • Paziņots
    28/02/2024
  • Paredzamā publicēšana
    18/04/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Neaktīvs
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
KYSTVERKET
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42924720 Attīrīšanas iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,000,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
2023/2047
Apraksts

IMAROS 2 - projekts Mēs ar prieku aicinām Jūs piedalīties ražotāju konferencē "Reaģēšanas iespējas attiecībā uz flotes degvieleļļas ar zemu sēra saturu noplūdi" Datums: 2024. gada 18. aprīlis, 1. diena: 13:00 - 16:30 Otrā diena: 08:30 - 13:00 Quality Hotel View Malm , Zviedrija Plašāku informāciju skatīt pielikumā

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Nav pieejams
Paredzamā vērtība
10,000,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.