Publications Office of the EU
Dostawa systemu służącego do przechwytywania i rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wykorzystujący strumień danych w technologii IP (Real Time Stream Protocol) wygenerowany za pośrednictwem Systemu Synology Surveilliance Station - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa systemu służącego do przechwytywania i rozpoznawania tablic rejestracyjnych (LPR) wykorzystujący strumień danych w technologii IP (Real Time Stream Protocol) wygenerowany za pośrednictwem Systemu Synology Surveilliance Station

  • Publicēts
    08/05/2025
  • Termiņš
    16/05/2025
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/05/2025
  • Piešķirts
    04/07/2025
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48800000 Informācijas sistēmas un serveri
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
899,397.50 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
ZP.18.2025
Apraksts

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w formule pod klucz (dostosowanego do potrzeb użytkownika i spełniającego jego warunki systemu) systemu rozpoznawania i analityki tablic rejestracyjnych oraz danych skojarzonych. Zadanie obejmuje wdrożenie kompletnej aplikacji spełniając wymagania Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2 SWZ) wraz z infrastrukturą sprzętową oraz szkolenia. 2. Realizacja zamówienia obejmuje: 1) analizę potrzeb zamawiającego 2) zaprojektowanie systemu zgodnie z potrzebami zamawiającego 3) przygotowanie dokumentacji systemu (dokumentacja projektowa) 4) dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie systemu testowego 5) analizę uwag zamawiającego wniesionych podczas eksploatacji systemu testowego 6) dostawę, instalację, konfigurację, wdrożenie systemu produkcyjnego uwzględniającego uwagi zamawiającego 7) aktualizację dokumentacji systemu (dokumentacja powykonawcza) oraz sporządzenie dokumentacji eksploatacyjnej 8) szkolenia dla przedstawicieli Zamawiającego 9) świadczenie usług gwarancyjnych wraz z usługami wsparcia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianego systemu zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Wszystkie dostarczone produkty: a) muszą być fabrycznie nowe, nieużywane w innych projektach oraz nie starsze niż 24 miesięcy od daty produkcji, b) będą pochodziły z oficjalnego kanału dystrybucji na Polskę lub Unię Europejską dla danego producenta, c) zarówno Urządzenia, jak i ich elementy składowe wraz z systemami operacyjnymi oraz aplikacjami nie mogą znajdować się na aktualnej, na czas składania ofert liście elementów producenta przewidzianych do wycofania z produkcji, sprzedaży lub serwisowania 5. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na dostarczony system zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia), jednak nie krótszej niż 3 lat od daty zatwierdzenia końcowego protokołu odbioru, w tym do świadczenia usługi opieki autorskiej. Uwaga! Zamawiający przewiduje prawo opcji w powyższym zakresie, zgodnie z opisem zawartym w pkt IV.3 - Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji. 6. Wykonawca w ramach realizacji zamówienia zapewnia co najmniej 300 godzin pracy programistów/ inżynierów na poprawki i modyfikacje nie mieszczące się w zakresie opieki autorskiej lub gwarancji. Zamawiający nie dopuszcza, aby w roboczogodzinę wsparcia wliczać czas dojazdu. Uwaga! Zamawiający przewiduje prawo opcji w powyższym zakresie, zgodnie z opisem zawartym w pkt IV.3 - Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji. 7. Wszystkie dostarczone produkty i komponenty podlegają usłudze analizy, projektowania, instalacji, konfiguracji i wdrożenia w siedzibie Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. W ramach usługi instalacji Wykonawca zobowiązany jest do podłączenia urządzenia do zasilania, konfiguracji systemu oraz przeprowadzenia testów funkcjonalnych. UPS musi zawierać dokumentację techniczną w języku polskim, w tym instrukcję obsługi, schemat połączeń. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 2. Termin wykonania zamówienia; Termin realizacji zamówienia: 1. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy w terminie do 18 tygodni od daty zawarcia umowy, nie później niż do 15.12.2025r. 2. Termin, o którym mowa w ust. 1 jest terminem zakończenia testów akceptacyjnych i odbioru całego Systemu. 3. Terminy zakończenia poszczególnych etapów realizacji Systemu określa harmonogram realizacji Umowy, przy uwzględnieniu założeń: 1) ETAP_1 – przeprowadzenie analizy i przygotowanie dokumentacji projektowej - do 3 tygodni od daty zawarcia umowy, 2) ETAP_2 – dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie systemu testowego – do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, 3) ETAP_3 – dostawa, instalacja, konfiguracja, wdrożenie systemu produkcyjnego uwzględniającego uwagi zamawiającego wniesione na etapie testów – do 16 tygodni od daty zawarcia umowy; 4) ETAP_4 – aktualizacja dokumentacji systemu, sporządzenie dokumentacji eksploatacyjnej, testy akceptacyjne, odbiory – do 18 tygodni od daty zawarcia umowy. 4. Testy skuteczności działania systemu pod kątem odczytywania tablic rejestracyjnych będą realizowane w oparciu o filmy (strumienie) przygotowane przez Zamawiającego. Przykładowe filmy (strumienie) są załącznikiem do Opisu Przedmiotu Zamówienia. 5. Wykonawca zgłosi Zamawiającemu pisemnie gotowość do przystąpienia do testów odbiorowych. 6. W każdej z powyższej listy zagadnień testów odbiorowych muszą zostać przeprowadzone co najmniej trzy iteracje. Testy odbiorowe wykonuje Wykonawca pod nadzorem Zamawiającego. 7. Pozytywny wynik wszystkich testów odbiorowych będzie podstawą do sporządzenia protokołu odbioru systemu. Zamawiający informuję, że z zgodnie z art. 84 Ustawy Prawo zamówień publicznych przeprowadził Wstępne Konsultacje Rynkowe, których celem było uzyskanie informacji i doradztwa w zakresie możliwości systemu, poziomu modyfikacji systemu (dostosowanie parametrów systemu do potrzeb zamawiającego), testowania systemu (stworzenie środowiska testowego celem sprawdzenia parametrów analityczno-technicznych) oraz wdrożenia systemu (określenie terminu realizacji zamówienia oraz jego wdrożenia. Zamawiający informuje, że udział we Wstępnych Konsultacjach Rynkowych jest traktowany jako zaangażowanie w przygotowanie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Wykonawcy (uczestnicy), którzy brali udział w zorganizowanych Konsultacjach są zobowiązani uwzględnić ten fakt przy wypełnianiu formularza Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia. Jednocześnie Zamawiający podjął niezbędne środki w celu zapewnienia, że udział tychże Wykonawców (uczestników) w planowanym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie zakłóci konkurencji. Zamawiający w dokumentach przetargowych umieścił istotne informacje, które przekazał lub uzyskał w związku z zaangażowaniem Wykonawców (uczestników) w przygotowanie postępowania oraz wyznaczył odpowiedni termin na złożenie ofert.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/05/2025 11:30
Piešķiršanas metode
Rozpoznawanie kraju (T)
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
899,397.50 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Neurocar Sp. z o.o.
Pasta adrese:
Pilsēta: Wrocław
Pasta indekss: 53-030
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.