Publications Office of the EU
Čehija-Plzeň: Ceļa zīmes - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehija-Plzeň: Ceļa zīmes

  • Publicēts
    26/08/2019
  • Termiņš
    07/10/2019
  • Piešķirts
    21/10/2021
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o.
Izpildes vieta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
34992200 Ceļa zīmes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
13,300,000.00 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
10,191,022.00 CZK
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dopravních značek a příslušenství k jejich instalaci (sloupky, patky apod.).

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ezak.cnpk.cz
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar several operatori
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.