Publications Office of the EU
PL-Lublin: Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli

  • Publicēts
    11/05/2012
  • Termiņš
    19/06/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/06/2012
  • Piešķirts
    17/07/2012
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
31700000 Elektroniskie, elektromehāniskie un elektrotehniskie materiāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
439,846.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
404,547.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
LZA.3071-138/12
Apraksts

Przedmiotem zamówienia są dostawy fabrycznie nowych transformatorów energetycznych o mocy 400 kVA.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/06/2012 09:30
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
439,846.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
404,547.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Ormazabal Polska Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Andrzeja Struga 23
Pilsēta: Zgierz
Pasta indekss: 95-100
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.