Publications Office of the EU
Vācija-Berlīne: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vācija-Berlīne: Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi

  • Piešķirts
    29/01/2018
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Berliner Bäder-Betriebe AöR
Izpildes vieta
NUTS code: DE30 Berlin
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DE30 Berlin
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
79340000 Reklāmas un tirgdarbības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,800,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,800,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
BBB-2017-0020
Apraksts

Leistungsgegenstand ist die Entwicklung einer Kommunikationsstrategie sowie die Konzeption, Planung und Durchführung von auf dieser Kommunikationsstrategie aufbauenden Maßnahmen. Auf Grundlage dieses Vergabeverfahrens soll eine Rahmenvereinbarung abgeschlossen werden.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,800,000.00
Līguma galīgā vērtība
2,800,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Peperoni Werbe- und PR-Agentur GmbH
Pasta adrese:
Pilsēta: Potsdam
Pasta indekss:
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.