Publications Office of the EU
Spānija-Taragona: Audiovizuālās iekārtas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Taragona: Audiovizuālās iekārtas

  • Paziņots
    27/07/2021
  • Paredzamā publicēšana
    01/09/2021
  • Publicēts
    15/03/2022
  • Termiņš
    28/03/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    06/04/2022
  • Piešķirts
    28/10/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Izpildes vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES514 Tarragona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
32321200 Audiovizuālās iekārtas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
347,329.02 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
329,103.74 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
4
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Suministro, instalación, licencias y soporte técnico de videoconferencias y audiovisuales de la Boca de la Mina

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Nacionālais reģistrācijas numurs: P4300000I
Pasta adrese: Paseo de San Antonio, 100
Pilsēta: TARRAGONA
NUTS kods ES514
Pasta indekss: 43003
Valsts: ESP
Kontaktpersona: Servicios Internos - Unidad de Contratación, Aprovisionamientos y Expropiaciones
Galvenā adrese: www.diputaciodetarragona.cat
Elektroniski:
http://pdc.diputaciodetarragona.cat
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
06/04/2022 11:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.