Publications Office of the EU
Zviedrija-Sollentuna: Sociālie pakalpojumi un saistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Sollentuna: Sociālie pakalpojumi un saistītie pakalpojumi

  • Publicēts
    05/09/2019
  • Termiņš
    07/10/2019
  • Piešķirts
    13/01/2020
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Sollentuna kommun
Izpildes vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
85300000 Sociālie pakalpojumi un saistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
60,000,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
SK2019-0108
Apraksts

Sollentuna kommun upphandlar driften av Vipan, ett nybyggt boende (SoL 5 kap 7 §) för personer med psykisk funktionsnedsättning, vilket består av 10 lägenheter samt gemensamma utrymmer för social samvaro. Upphandlingen omfattar även en option på avrop av boendestöd till fyra stycken satellit- /träningslägenheter i Sollentuna.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Sollentuna kommun
Pilsēta: Sollentuna
NUTS kods SE110
Valsts: SWE
Galvenā adrese: http://www.sollentuna.se/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not applicable
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
60,000,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: NYTIDA AB
Pasta adrese:
Pilsēta: Solna
Pasta indekss:
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.