Publications Office of the EU
Slovānija-Ljubljana: Medicīnas palīgmateriāli - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovānija-Ljubljana: Medicīnas palīgmateriāli

  • Publicēts
    11/10/2023
  • Termiņš
    10/11/2023
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/11/2023
  • Piešķirts
    20/11/2023
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA
Izpildes vieta
NUTS code: SI Slovenija
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SI Slovenija
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
252,300.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
257,375.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
JN-0035/2023
Apraksts

Sukcesivna nabava setov za PET-CT aplikator za obdobje dveh let

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=31249
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/11/2023 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
252,300.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
257,375.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: KARANTA MEDICAL trgovska družba d.o.o.
Pasta adrese: Poljanski nasip 6
Pilsēta: Ljubljana
Pasta indekss: 1000
Valsts: SVN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.