Publications Office of the EU
"PRIME CONNECTION to the Public Water FOOD and CANALIZATION SYSTEM, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ" (Publiskā ūdens apgādes un kanalizācijas sistēma, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ) - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

"PRIME CONNECTION to the Public Water FOOD and CANALIZATION SYSTEM, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ" (Publiskā ūdens apgādes un kanalizācijas sistēma, COMMUNA RUNCU, JUDETUL GORJ)

  • Publicēts
    17/04/2024
  • Termiņš
    10/06/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    10/06/2024
  • Piešķirts
    13/08/2024
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
APAREGIO GORJ S.A.
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: RO412 Gorj
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,633,313.08 RON
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,623,407.80 RON
Piedāvājuma atsauces numurs
20415711/2024/B/1
Apraksts

Būvdarbu līgums ietver "PRIMA CONNECTION TO THE PUBLIC WATER SUPPLY AND CANALIZATION SYSTEM, RUNCU COMMUNA, GORJ JUDET" izpildi, attiecībā uz kuru tika ierosināti šādi pasākumi: Kanalizācijas pieslēgumi mājsaimniecībām Baltas un Baltisoaras ciematos Runču komūnā.. Savienojumi aptvers tikai 65 % potenciālo lietotāju, respektīvi, tiesīgos lietotājus, izmantojot finansēšanas sistēmu. Runču komūnas Baltās un Baltisoaras ciemos ir centralizēta kanalizācijas un notekūdeņu attīrīšanas sistēma, kas sastāv no ielu kanalizācijas tīkliem un notekūdeņu attīrīšanas iekārtām. Projekta ietvaros tiek piedāvāts izveidot individuālus kanalizācijas pieslēgumus no viesu mājām kanalizācijas tīkla maršrutā līdz īpašuma limitam 388 mājokļiem, kas atrodas Baltas un Baltišoaras ciemos Runču komūnā (pievienota tabula ar atbilstošajām mājsaimniecībām šajā projektā). Piedāvātais risinājums principā sastāv no iekšzemes kanalizācijas tīkliem (caurulēm, tējām, līkumiem, tekošajām daļām) un kamīnu pieslēgšanas, kas atrodas zaļās zonas īpašuma robežās. Savienojošās mājas tiks izgatavotas no PVC vai PP Dn 400 mm dažāda augstuma, ar nevadāmiem vākiem. Pats savienojums tiks izgatavots no PEHD caurules Pn6 De160mm ar saistītajām īpašajām daļām (leņķiem, tees, aizbāžņiem, samazināšanu, garām daļām) un tiks uzstādīts ar horizontālu virziena urbšanu. Lai pārņemtu lietotājus, kas atrodas virs Baltas upes, tiks uzstādītas sūkņu mājas uz mājsaimniecības vai vairāk pieslēgumiem, tādējādi nodrošinot sadzīves ūdens pievadi kanalizācijas tīklam. Izplūdes caurules, kas saistītas ar sūknēšanas kolektoriem, tiks izgatavotas no 40 mm PEHD Pn10 caurules. No lietotājiem iegūtie sadzīves notekūdeņi tiks transportēti pa esošajiem kanalizācijas tīkliem un attīrīti esošajā attīrīšanas iekārtā.

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.e-licitatie.ro
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.e-licitatie.ro
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
10/06/2024 14:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Pretul ofertei
Paredzamā vērtība
2,633,313.08 RON
Līguma galīgā vērtība
2,623,407.80 RON
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: S.C. EURODACOS S.R.L.
Pasta adrese:
Pilsēta: Targu Jiu
Pasta indekss: 210233
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.