Publications Office of the EU
Dānija-Kopenhāgena: Pārvaldes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dānija-Kopenhāgena: Pārvaldes pakalpojumi

  • Publicēts
    30/11/2018
  • Termiņš
    28/12/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/12/2018
  • Piešķirts
    11/03/2019
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Izpildes vieta
NUTS code: DK011 Byen København
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DK Danmark
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75100000 Pārvaldes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
2,500,000.00 DKK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,500,000.00 DKK
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/12/2018 23:59
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
2,500,000.00 DKK
Līguma galīgā vērtība
2,500,000.00 DKK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Nextstep by Bindslev A/S
Pasta adrese: Bygmestervej 57
Pilsēta: København NV
Pasta indekss: 2400
Valsts: DNK
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.