Publications Office of the EU
Francija-Karkasona: Telefona un datu pārraides pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Karkasona: Telefona un datu pārraides pakalpojumi

  • Publicēts
    22/06/2021
  • Termiņš
    29/07/2021
  • Piedāvājumu atvēršana
    30/07/2021
  • Piešķirts
    04/11/2021
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
commune de carcassonne
Izpildes vieta
NUTS code: FRJ11 Aude
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRJ11 Aude
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,280,000.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
5
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

la consultation concerne des services de télécommunications et d'accès internet pour les services municipaux et les écoles. -Elle se décompose en 5 lots définis au point Ii.2 ci-après.-chaque lot donnera lieu à un accord cadre sans minimum et avec maximum conclu avec un opérateur économique.-chaque lot prendra effet à compter de sa notification avec un démarrage d'exploitation prévu pour le 1er janvier 2022 pour une durée de 24 mois, soit jusqu'au 31 décembre 2023. -La période de déploiement des raccordements et des services est incluse dans la période initiale.-les variantes ne sont pas autorisées.-la transmission des offres par voie électronique est obligatoire, étant précisé que la présente consultation n'impose pas la signature de l'acte d'engagement au stade de la remise des offres

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://marchespublics.aude.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
30/07/2021 09:00
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.