Publications Office of the EU
Ungārija-Miskolc: Celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Ungārija-Miskolc: Celtniecības darbi

  • Publicēts
    24/04/2019
  • Termiņš
    23/05/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    23/05/2019
  • Piešķirts
    08/11/2019
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Izpildes vieta
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45000000 Celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
57,861,200.00 HUF
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
64,505,666.00 HUF
Piedāvājuma atsauces numurs
EKR000436452019
Apraksts

Miskolc Lyukó városrészben új orvosi rendelő építése

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nacionālais reģistrācijas numurs: EKRSZ_56264890
Pasta adrese: Városház tér 8.
Pilsēta: Miskolc
NUTS kods HU311
Pasta indekss: 3525
Valsts: HUN
Kontaktpersona: Dr. Angyalné Dr. Soltész Kitti
Galvenā adrese: http://www.miskolc.hu
Elektroniski:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000436452019/reszletek
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
23/05/2019 12:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
57,861,200.00 HUF
Līguma galīgā vērtība
64,505,666.00 HUF
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Syntax Consult Szolgáltató Kft
Pasta adrese: Fő u. 16
Pilsēta: Rakacaszend
Pasta indekss: 3826
Valsts: HUN
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.