Publications Office of the EU
Polija-Siedlce: Medicīniskās ierīces - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Siedlce: Medicīniskās ierīces

  • Publicēts
    30/06/2018
  • Termiņš
    07/08/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    07/08/2018
  • Piešķirts
    24/09/2018
  • Šodien
    06/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Izpildes vieta
NUTS code: PL925 Siedlecki
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL Polska
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33100000 Medicīniskās ierīces
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,936,980.58 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,976,255.92 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
11
Piedāvājuma atsauces numurs
FZP.2810.30.2018
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Pasta adrese: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Pilsēta: Siedlce
NUTS kods PL925
Pasta indekss: 08-110
Valsts: POL
Kontaktpersona: Ilona Szarek
Galvenā adrese: http://szpital.siedlce.pl/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
07/08/2018 10:30
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.