Publications Office of the EU
Polija-Żednia: Mežsaimniecības pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polija-Żednia: Mežsaimniecības pakalpojumi

  • Publicēts
    01/10/2016
  • Termiņš
    10/11/2016
  • Atcelts
    23/11/2016
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Canceled
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Skarb Państwa-Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Żednia
Izpildes vieta
NUTS code: PL841 Białostocki
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL841 Białostocki
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
77200000 Mežsaimniecības pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
867,629.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
SA.270.16.2016.SAII
Apraksts

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2015 r., poz. 2100 z późn. zm.) obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Żednia w roku 2016.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1B do SIWZ oraz w katalogu pracochłonności wprowadzonym Zarządzeniem nr 99/2003 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 21.11.2003 roku w sprawie Katalogów norm czasu dla prac leśnych. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Żednia przy czym realizacja poszczególnych części zamówienia będzie się odbywała w granicach administracyjnych leśnictw – właściwych dla danej części zamówienia. Zamówienie realizowane będzie w 2 częściach: Część pierwsza obejmuje leśnictwa: Cieliczanka, Kołodno, Rudnica, Kozi Las. Część druga obejmuje leśnictwo: Cieliczanka.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Skarb Państwa-Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Żednia
Pasta adrese: Żednia 5
Pilsēta: Michałowo
NUTS kods PL343
Pasta indekss: 16-050
Valsts: POL
Kontaktpersona: Sylwia Dubowska
Galvenā adrese: www.zednia.bialystok.lasy.gov.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Sīkākai informācijai pārbaudiet saistītos dokumentus
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.