Publications Office of the EU
Francija-Seynod: Rotaļu laukumu ainavas veidošana - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Francija-Seynod: Rotaļu laukumu ainavas veidošana

  • Piešķirts
    19/04/2016
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Mairie de Seynod
Izpildes vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45112723 Rotaļu laukumu ainavas veidošana
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
44,750.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
16-06pat
Apraksts

Marché public.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
44,750.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: CASAL Sports
Pasta adrese: rue Blériot
Pilsēta: Altorf
Pasta indekss: 67120
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.