Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Apvienotā Karaliste-Belfāsta: Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi

  • Piešķirts
    22/11/2016
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Izpildes vieta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: United Kingdom
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45215100 Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
10,000,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
9,283,000.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
10,000,000.00
Līguma galīgā vērtība
9,283,000.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Felix O'Hare Co. Ltd
Pasta adrese: 88 Chancellors Road
Pilsēta: Newry
Pasta indekss: BT35 8NG
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.