Publications Office of the EU
Zviedrija-Stokholma: Identifikācijas nozīmītes - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zviedrija-Stokholma: Identifikācijas nozīmītes

  • Publicēts
    10/12/2019
  • Termiņš
    15/01/2020
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/01/2020
  • Piešķirts
    31/01/2020
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Sveriges Television Aktiebolag
Izpildes vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: SE11 Stockholm
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
35123400 Identifikācijas nozīmītes
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
4,800,000.00 SEK
Piedāvājuma atsauces numurs
201960
Apraksts

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/01/2020 00:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
4,800,000.00 SEK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: SERILINE AB.
Pasta adrese: BOX 17711
Pilsēta: STOCKHOLM
Pasta indekss: 118 93
Valsts: SWE
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.