Publications Office of the EU
Olfenas peldbaseina un sporta zāles renovācija un renovācija - Elektrotechnik - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Olfenas peldbaseina un sporta zāles renovācija un renovācija - Elektrotechnik

  • Publicēts
    08/03/2024
  • Termiņš
    16/04/2024
  • Piedāvājumu atvēršana
    16/04/2024
  • Piešķirts
    11/07/2024
  • Šodien
    04/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Stadt Olfen
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45315100 Elektrotehnisko instalāciju darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
593,949.50 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
9-2024
Apraksts

Olfenas pilsēta Kirchstraße 5, 59399 Olfen, plāno visaptveroši atjaunot peldēšanas un sporta zāli ar saistīto savienojošo ēku un ģērbtuvēm. Peldēšanas un sporta zāle atrodas Von-Vincke-Straße. Tieši blakus sporta zālei atrodas Olfenas pilsētas brīvprātīgo ugunsdzēsēju brigāde. Ugunsdzēsības dzinēju netraucētai izejai trauksmes gadījumā ir noteikts absolūts aizliegums apstāties šajā Von-Vincke-Straße daļā. Iekraujot būvlaukumu un/vai iekraujot gruvešu konteinerus vai citus pienākšanas un aizbraukšanas gadījumus, īpaša uzmanība jāpievērš ugunsdzēsēju brigādes brīvai izejai. Sekojošais pakalpojumu saraksts nav sadalīts zonās · Peldbaseins, · Vidēja spārna (telpa un ieeja) · Sporta zāle ar inventāra telpu. Ēkas projekta dienvidu pusē atrodas Stadthalle. Tas ir savienots ar starpspārnu, izmantojot savienojošo koridoru. Savienojuma ceļš tiek saglabāts. Sporta zāles dienvidu pusē atrodas Musikzugverein mājvieta. Tas arī paliek nemainīgs. Apkures sistēma visam kompleksam, t.i., ugunsdzēsēju brigādei, sporta un peldēšanas zālei un rātsnamam, atrodas centrālā vietā starpspārnā. Apkures sistēma ir jāuztur ekspluatācijā visu būvniecības periodu. Apbūvētās platības (krājums): Peldbaseins 21,00 x 13,80 m, H 5,00 m Pārģērbšanās telpa/ieeja 23,00 x 20,70 m, H 3,00 m Sporta zāle 15,00 x 29,10 m, H 6,40 m Masas, aptuvenais: 500m elektroinstalācijas caurule, dažādi izmēri un veidi Apmēram 13 500m elektrolīnijas Apmēram 4650m datu līnijas Apmēram 227 gaismekļi (uzstādīšana un būvniecība) Drošības apgaismojums aptuveni 125 gaismekļi ENS sistēma ar aptuveni 63 skaļruņiem un 8 spiedpogu detektoriem

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.subreport.de/E94451138
Piedāvājumus var iesniegt
Elektroniska iesniegšana: pieprasīts
https://www.subreport.de/E94451138
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
16/04/2024 11:00
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: price
Apraksts: Preis 100 %
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
593,949.50 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Reeck & CO. KG
Pasta adrese:
Pilsēta: Olfen
Pasta indekss: 59399
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.