Publications Office of the EU
Čehijas Republika-Prāga: Reaģenti un kontrastvielas - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čehijas Republika-Prāga: Reaģenti un kontrastvielas

  • Publicēts
    24/04/2018
  • Termiņš
    21/05/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/05/2018
  • Piešķirts
    17/12/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nemocnice Na Homolce
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
33696000 Reaģenti un kontrastvielas
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
13,424,781.76 CZK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
11,544,764.00 CZK
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
6
Piedāvājuma atsauces numurs
5/VZ/2018-OVZ
Apraksts

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zabezpečení průběžných dílčích dodávek léčivých přípravků pro Nemocnici Na Homolce, a to po dobu 24 kalendářních měsíců od uzavření rámcové dohody.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Nemocnice Na Homolce
Nacionālais reģistrācijas numurs: 00023884
Pasta adrese: Roentgenova 37/2
Pilsēta: Praha
NUTS kods CZ010
Pasta indekss: 150 30
Valsts: CZE
Kontaktpersona: Mgr. Zuzana Troníčková
Galvenā adrese: http://www.homolka.cz
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/05/2018 10:15
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.