Publications Office of the EU
D-Diseldorfa: Interneta un iekštīkla programmatūras pakotne - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Diseldorfa: Interneta un iekštīkla programmatūras pakotne

  • Publicēts
    25/05/2011
  • Termiņš
    01/07/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    04/07/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
48220000 Interneta un iekštīkla programmatūras pakotne
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
500,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
10-600941
Apraksts

Das Landesverwaltungsnetz (LVN) bildet zusammen mit den daran angeschlossenen lokalen Netzen und Sondernetzen die Kommunikationsinfrastruktur der Landesverwaltung NRW. Das Landesverwaltungsnetz verbindet die lokalen Netze und ermöglicht damit die Kommunikation zwischen den Behörden und Einrichtungen des Landes und mit Stellen außerhalb der Landesverwaltung. Betreiber des Landesverwaltungsnetzes ist IT.NRW. Das LVN ist ein "geschlossenes Netz" (Intranet), an das grundsätzlich nur Behörden oder Einrichtungen der Landesverwaltung einen Anschluss erhalten.
Es werden zur Verschlüsselung und Signatur von elektronischen Nachrichten (E-Mail) Zertifikate von einem externen Anbieter verwendet. Zur Erzeugung dieser Zertifikate wird über eine Registrierungsstelle (RA), die sich bei IT.NRW befindet, auf eine virtuelle CA des externen Anbieters zugegriffen. Es handelt sich dabei um fortgeschrittene Zertifikate.
Zur Vereinfachung des Umgangs mit den Zertifikaten für den Anwender muss ein Outlook-Plugin eingesetzt werden. Da es sich um eine große Anzahl (etwa 3 500 Anwender) handelt, die dieses Plugin verwenden werden, muss gewährleistet sein, dass ein kompetenter Support zur Verfügung steht.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
04/07/2011 10:00
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
500,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.