Publications Office of the EU
Gaisa kuģu un to piederumu rotējošo elektroģeneratoru izmēģinājumu stendu uzturēšana darba kārtībā Bretaņas, Klermonferānas, Kērsa-Pjēra (Cuers-Pierrefeu) aeronautikas rūpniecības darbnīcu un Montaubanas aeromobilā atbalsta (RSAM) 9. pulka vajadzībām. - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda tekstu, kas jūsu izvēlētajā pārlūkošanas valodā pārtulkots ar mašīntulkošanu

Gaisa kuģu un to piederumu rotējošo elektroģeneratoru izmēģinājumu stendu uzturēšana darba kārtībā Bretaņas, Klermonferānas, Kērsa-Pjēra (Cuers-Pierrefeu) aeronautikas rūpniecības darbnīcu un Montaubanas aeromobilā atbalsta (RSAM) 9. pulka vajadzībām.

  • Piešķirts
    07/06/2024
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
MINARM/AIR/SIAé (Ministère des Armées)
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50210000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz lidaparātiem un citām iekārtām
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
1,200,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
22299MPF0P0L
Apraksts

Šis pamatnolīgums attiecas uz rotējošu elektrisko ģeneratoru izmēģinājumu stendu uzturēšanu darba kārtībā gaisa kuģiem un piederumiem, kas paredzēti Bretaņas aeronautikas nozares rūpnieciskajām darbnīcām (AIA BR – Lann-Bihoué ražotne), Cuers-Pierrefeu Clermont-Ferrand (AIA CF) (AIA CP) un Montauban 9. gaisa kuģu atbalsta pulkam (RSAM). Šos solus izmanto, lai apstiprinātu ģeneratoru raksturlielumus pēc darbnīcā veiktajām tehniskās apkopes darbībām. Parks sastāv no 11 kritiskiem un nekritiskiem soliem. Pakalpojumi ietver: - tehniskā apkope: profilaktiskā apkope, vienotas likmes ārstnieciskā apkope, metroloģijas un pārkalibrēšanas operācijas un CVPO, ko veic uz soliem, - nevienotas likmes ārstnieciskā apkope, - regulāri pakalpojumi cenu tabulā (izņemšana, gulēšana, nodošana ekspluatācijā, reforma) - ārkārtas pakalpojumi (atbilstība, modifikācija)

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Nav pieejams
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
Kritērijs:
Veids: cost
Apraksts: Critère Prix et Valeur technique
Svērums (procentuālā attiecība, precīza vērtība):
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
1,200,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: TRESCAL
Pasta adrese:
Pilsēta: RUNGIS CEDEX
Pasta indekss: 94523
Valsts:
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.