Publications Office of the EU
Bulgārija-Silistra: Ēku tīrīšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgārija-Silistra: Ēku tīrīšanas pakalpojumi

  • Piešķirts
    27/03/2013
  • Publicēts
    28/03/2013
  • Termiņš
    07/05/2013
  • Piedāvājumu atvēršana
    08/05/2013
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Териториално поделение на Националния осигурителен институт гр. Силистра
Izpildes vieta
NUTS code: BG325 Силистра
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90911200 Ēku tīrīšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
17,500.00 BGN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
15,756.00 BGN
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Извършване на ежедневно комплексно почистване на административните сгради на ТП на НОИ гр. Силистра, находящи се в гр. Силистра, ул. "Цар Шишман" № 5 и бул. "Македония" № 168, архивохранилището, находящо се на ул. "Цар Шишман" № 5 и изнесените работни места в сградата на община Дулово, ул. "Васил Левски" № 18 и гр. Тутракан, ул. "Трансмариска" № 7. Изпълнителят изпълнява поръчката със свой персонал, машини, почистващи препарати и консумативи.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
08/05/2013 10:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
17,500.00 BGN
Līguma galīgā vērtība
15,756.00 BGN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: "ДИ-НАР" ЕООД, ЕИК 124677168
Pasta adrese: ул. "Васил Друмев" № 36, вх. Б, т. 4, ап. 28
Pilsēta: Варна
Pasta indekss: 9000
Valsts: BGR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.