Publications Office of the EU
Spānija-Madride: Kuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Madride: Kuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi

  • Piešķirts
    04/07/2022
  • Šodien
    02/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Izpildes vieta
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
50241000 Kuģu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
785,000.00
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
785,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
EM22-722
Apraksts

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Not applicable
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
785,000.00
Līguma galīgā vērtība
785,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Pasta adrese: Partida Atalayes, 20
Pilsēta: Villajoyosa
Pasta indekss: 03570
Valsts: ESP
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.