Publications Office of the EU
D-Potsdama: Fotokopētāji - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Potsdama: Fotokopētāji

  • Publicēts
    13/04/2012
  • Termiņš
    24/05/2012
  • Piedāvājumu atvēršana
    24/05/2012
  • Piešķirts
    06/08/2012
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Helmholtz-Zentrum Potsdam Deutsches GeoForschungsZentrum GFZ
Izpildes vieta
NUTS code: Nav pieejams
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
30121100 Fotokopētāji
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
270,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
10/12-A
Apraksts

35 A3-Kopierer (aufgeteilt in 3 Leistungsklassen) und 2 A4-Multifunktionsgeräte zur Miete über 5 Jahre inkl. Service ab der ersten Kopie.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
24/05/2012 10:00
Izpildes vieta
Nav pieejams
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
270,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Konica Minolta Business Solutions Deutschland GmbH
Pasta adrese: Gradestraße 42
Pilsēta: Berlin
Pasta indekss: 12347
Valsts: DEU
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.