Publications Office of the EU
Polija-Vroclava: Optiskie mikroskopi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Polija-Vroclava: Optiskie mikroskopi

  • Publicēts
    12/09/2018
  • Termiņš
    18/10/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    18/10/2018
  • Piešķirts
    19/11/2018
  • Šodien
    31/08/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Uniwersytet Wrocławski
Izpildes vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
38634000 Optiskie mikroskopi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
18,518.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
BZP.2410.12.2018.GK
Apraksts

Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu optycznego dla Pracowni Paleobotaniki Zakładu Geologii Stratygraficznej Uniwersytetu Wrocławskiego, spełniającego normy bezpieczeństwa oraz parametry techniczne określone w specyfikacji technicznej.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Uniwersytet Wrocławski - Biuro Zamówień Publicznych
Pasta adrese: ul. Kuźnicza 49/55, pok. 100
Pilsēta: Wrocław
NUTS kods PL514
Pasta indekss: 50-138
Valsts: POL
Kontaktpersona: Gabriela Kantecka
Galvenā adrese: www.uni.wroc.pl
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
18/10/2018 11:00
Izpildes vieta
CPV kods

38634000 - Optiskie mikroskopi

38510000 - Mikroskopi

38500000 - Pārbaudes un analīžu aparāti

Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
Nav pieejams
Līguma galīgā vērtība
18,518.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Precoptic Co. Wojciechowscy Sp. j.
Pasta adrese: Arkuszowa 60
Pilsēta: Warszawa
Pasta indekss: 01-934
Valsts: POL
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.