Publications Office of the EU
PL-Aleksandrów Łódzki: Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Aleksandrów Łódzki: Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    13/05/2011
  • Termiņš
    22/06/2011
  • Piedāvājumu atvēršana
    22/06/2011
  • Piešķirts
    08/08/2011
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
Nav pieejams
Izpildes vieta
NUTS code: Vairākas izpildes vietas
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: Nav pieejams
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,206,447.00 PLN
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
792,550.00 PLN
Piedāvājuma atsauces numurs
17/2011
Apraksts

1. Wywóz odpadów z zasobów mieszkaniowych komunalnych w Aleksandrowie Łódzkim w ilości nie większej niż 8 640 m³ w okresie 2 lat.
2. Wywóz odpadów przemysłowych z targowisk przy ul. Wojska Polskiego, 1-go Maja i Warszawskiej w Aleksandrowie Łódzkim w ilości nie większej niż 2 720 m³ w okresie 2 lat.
3. Odbiór przedmiotów wielkogabarytowych – w ilości nie większej niż 220 m³ w okresie 2 lat.
4. Odbiór odpadów oraz gruzu z rozbiórek i remontów – w ilości nie większej niż 100 m³ w okresie 2 lat.
5. Odbiór odpadów pochodzących z oczyszczania ulic i placów – w ilości nie większej niż 100 m³ w okresie 2 lat.
6. Odbiór skoszonej trawy i liści – w ilości nie większej niż 220 m³ w okresie 2 lat.
7. Selektywna zbiórka odpadów komunalnych z zasobów mieszkaniowych w Aleksandrowie Łódzkim (7 punktów) selektywnego gromadzenia odpadów przy użyciu własnych pojemników Wykonawcy z podziałem na pojemniki:
7.1 z przeznaczeniem na papier – w ilości nie większej niż 80 m³ w okresie 2 lat;
7.2 z przeznaczeniem na szkło bezbarwne i szkło kolorowe – w ilości nie większej niż 160 m³ w okresie 2 lat;
7.3 z przeznaczeniem na tworzywo sztuczne – w ilości nie większej niż 200 m³ w okresie 2 lat.
Łącznie w ilości nie większej niż 440 m³ w okresie 2 lat.
8. Odbiór zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego pochodzącego z gospodarstw domowych - w ilości nie większej niż 10 m³ w okresie 2 lat.
9. Wywóz odpadów stałych z siedziby Spółki PGKiM – w ilości nie większej niż 172 m³ w okresie 2 lat.
10. Wywóz odpadów stałych z terenu Ciepłowni mieszczącej się w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Pabianickiej 125 – w ilości nie większej niż 40 m³ w okresie 2 lat.
11. Odbiór odpadów skratek o kodzie odpadu 190801 pochodzących z Oczyszczalni Ścieków – w ilości nie większej niż 150 Mg w okresie 2 lat.
12. Odbiór osadów popłucznych z Ujęcia Wody – w ilości nie większej niż 1 Mg w okresie 2 lat.
13. Odbiór odpadów stałych z terenu Ujęcia Wody przy ul. 11-go Listopada 101 w Aleksandrowie Łódzkim – w ilości nie większej niż 16 m³ w okresie 2 lat.

Iesniegšanas metode
Nav pieejams
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Paziņojums attiecas uz publisku līgumu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
22/06/2011 11:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Lowest price
Paredzamā vērtība
1,206,447.00 PLN
Līguma galīgā vērtība
792,550.00 PLN
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.