Publications Office of the EU
Norvēģija-Randaberg: Uzkopšanas pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Norvēģija-Randaberg: Uzkopšanas pakalpojumi

  • Publicēts
    31/01/2018
  • Termiņš
    28/02/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    28/02/2018
  • Piešķirts
    07/03/2018
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Randaberg kommune
Izpildes vieta
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
3,200,000.00 NOK
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
2,476,140.00 NOK
Piedāvājuma atsauces numurs
18/201
Apraksts

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Randaberg kommune
Nacionālais reģistrācijas numurs: 934 945 514
Pasta adrese: Postboks 40
Pilsēta: Randaberg
NUTS kods NO043
Pasta indekss: 4096
Valsts: NOR
Kontaktpersona: Linda B. Joa
Galvenā adrese: www.randaberg.kommune.no
Elektroniski:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
28/02/2018 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
3,200,000.00 NOK
Līguma galīgā vērtība
2,476,140.00 NOK
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: R and K Service AS
Pasta adrese: Kvalebergveien 21
Pilsēta: Stavanger
Pasta indekss: 4016
Valsts: NOR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.