Publications Office of the EU
Apvienotā Karaliste-Dudley: Pabalstu pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šajā lapā ir saturs, kas ģenerēts automātiski, lai uzlabotu atrodamību un pieejamību

- Norāda CPV kodus, kas izsecināti no procedūras teksta

Apvienotā Karaliste-Dudley: Pabalstu pakalpojumi

  • Publicēts
    03/03/2018
  • Termiņš
    02/04/2018
  • Piedāvājumu atvēršana
    03/04/2018
  • Piešķirts
    22/09/2018
  • Šodien
    03/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
Dudley MBC
Izpildes vieta
NUTS code: UKG36 Dudley
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: UKG36 Dudley
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
75310000 Pabalstu pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
300,000.00 GBP
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
300,000.00 GBP
Piedāvājuma atsauces numurs
Ad-hoc 142
Apraksts

The provision of services for additional off-site housing benefits processing to complement current resources within the Council’s revenue and benefit services on an ad-hoc basis.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: Dudley MBC
Pasta adrese: Council House, Priory Road
Pilsēta: Dudley
NUTS kods UKG36
Pasta indekss: DY1 1HF
Valsts: GBR
Kontaktpersona: Procurement Services
Galvenā adrese: www.dudley.gov.uk
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
03/04/2018 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
300,000.00 GBP
Līguma galīgā vērtība
300,000.00 GBP
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Northgate Public Services (UK) Ltd
Pasta adrese:
Pilsēta: Hertfordshire
Pasta indekss: HP2 4NW
Valsts: GBR

Oficiālais nosaukums: Serco Ltd
Pasta adrese:
Pilsēta: Hook
Pasta indekss: RG27 9UY
Valsts: GBR
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.