Publications Office of the EU
Francija-Montreuil: Profesionālo mācību pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Montreuil: Profesionālo mācību pakalpojumi

  • Publicēts
    11/04/2019
  • Termiņš
    20/05/2019
  • Piedāvājumu atvēršana
    21/05/2019
  • Piešķirts
    03/06/2019
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
Yes
Pircējs
AFPA Île-de-France
Izpildes vieta
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
80530000 Profesionālo mācību pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
200,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
209,000.00 EUR
Piedāvājuma atsauces numurs
N° 95/19/101/MAPA/PRESTFORM-AEB-IDF/PDBR
Apraksts

Le marché a pour objet l'exécution de prestations de service de formation d'agent d'entretien de bâtiment.

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: AFPA Île-de-France
Pasta adrese: 3 rue Franklin
Pilsēta: Montreuil
NUTS kods FR1
Pasta indekss: 93100
Valsts: FRA
Galvenā adrese: http://https://www.afpa.fr/
Elektroniski:
http://www.e-marchespublics.com/
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
21/05/2019 09:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
200,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
209,000.00 EUR
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Oficiālais nosaukums: Groupe AVT
Pasta adrese:
Pilsēta: Nantes
Pasta indekss: 44300
Valsts: FRA
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.