Publications Office of the EU
Spānija-Barselona: Datorsaistītie pakalpojumi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spānija-Barselona: Datorsaistītie pakalpojumi

  • Paziņots
    17/01/2024
  • Paredzamā publicēšana
    01/03/2024
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Neaktīvs
Līguma veids
Services
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
DIPUTACIÓN DE BARCELONA / CONSORCIO DE LAS ATARAZANAS REALES Y MUSEO MARITIMO DE BARCELONA
Izpildes vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: ES511 Barcelona
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
72500000 Datorsaistītie pakalpojumi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
384,000.00 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Procedūra ir slēgta
Piedāvājuma atsauces numurs
Nav pieejams
Apraksts

Servícios de informática

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: DIPUTACIÓN DE BARCELONA / CONSORCIO DE LAS ATARAZANAS REALES Y MUSEO MARITIMO DE BARCELONA
Nacionālais reģistrācijas numurs: P0800000B
Pasta adrese: C/ Londres, 55, 5ª planta
Pilsēta: Barcelona
NUTS kods ES511
Pasta indekss: 08036
Valsts: ESP
Galvenā adrese: http://www.diba.cat
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
Nav pieejams
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
Not specified
Paredzamā vērtība
384,000.00 EUR
Līguma galīgā vērtība
Procedūra ir slēgta
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Procedūra ir slēgta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.