Publications Office of the EU
Francija-Mesa: Īpaša lietojuma darbgaldi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Mesa: Īpaša lietojuma darbgaldi

  • Publicēts
    20/09/2022
  • Termiņš
    19/10/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    19/10/2022
  • Piešķirts
    06/12/2022
  • Šodien
    05/09/2026
Statuss
Piešķirts
Līguma veids
Supplies
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
université de Lorraine
Izpildes vieta
NUTS code: FRF33 Moselle
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRF3 Lorraine
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
42611000 Īpaša lietojuma darbgaldi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
378,740.00 EUR
Sīkāku informāciju skatiet katrā daļā.
Daļu skaits
2
Piedāvājuma atsauces numurs
22B32
Apraksts

le présent marché a pour objet la fourniture, la livraison, l'installation, la mise en ordre de marche, la garantie, la formation à l'utilisation et la formation aux opérations de maintenance préventive et curative de premier niveau de machines d'usinage à commande numérique pour l'institut Universitaire de Technologie de Metz -Université de Lorraine

Iesniegšanas metode
Piedāvājumi vai dalības pieteikumi jāiesniedz:
Oficiālais nosaukums: université de Lorraine
Pasta adrese: maison de l'université Ile du saulcy BP 80794
Pilsēta: Metz
NUTS kods FRF3
Pasta indekss: 57012
Valsts: FRA
Kontaktpersona: Service achats et marchés publics du site de Metz
Galvenā adrese: http://www.univ-lorraine.fr
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Nav pieejams
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
19/10/2022 12:15
Izpildes vieta
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.