Publications Office of the EU
Francija-Wasquehal: Kanalizācijas darbi - ES konkursi
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francija-Wasquehal: Kanalizācijas darbi

  • Publicēts
    07/06/2022
  • Termiņš
    01/08/2022
  • Piedāvājumu atvēršana
    02/08/2022
  • Šodien
    01/09/2026
Statuss
Piedāvājumu iesniegšana ir slēgta
Līguma veids
Works
Atjaunota procedūra
No
Pircējs
siden-sian noreade eau
Izpildes vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Pircēja atrašanās vieta
NUTS code: FRE11 Nord
Uzņēmējdarbības nozare (galvenais CPV kods)
45232410 Kanalizācijas darbi
Līguma kopējā paredzamā vērtība (bez PVN)
1,048,148.28 EUR
Līguma kopējā galīgā vērtība (bez PVN)
Nav pieejams
Piedāvājuma atsauces numurs
22 E 24 SP- ID
Apraksts

commune de LANDAS Département du Nord (59) Rue du Quesne Création du réseau d'assainissement de collecte des Eaux Usées

Iesniegšanas metode
Elektroniski:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_qZq0g8u4kT
Piedāvājumus var iesniegt
Submission for all lots
Informācija par publisko līgumu, pamatnolīgumu vai dinamisko iepirkumu sistēmu (DIS)
Iepirkums ietver pamatnolīguma sastādīšanu
Pamatnolīgums ar single operators
Piedāvājumu atvēršanas nosacījumi (datums)
02/08/2022 12:00
Izpildes vieta
Piešķiršanas metode
The most economic tender
Paredzamā vērtība
1,048,148.28 EUR
Līguma galīgā vērtība
Nav pieejams
Līgumslēgšānas tiesību piešķiršana
Nav pieejams
Iepriekšēja informācija
Līgums
Piešķiršana
Footnote - legal notice

Šajā lapā publicētā informācija ir tikai papildu informācijas avots, un tai nav juridiska spēka. Eiropas Savienības iestādes neatbild par tās saturu. Attiecīgo līguma paziņojumu oficiālās versijas ir tās, kas publicētas Eiropas Savienības Oficiālā Vēstneša papildinājumā un pieejamas vietnē TED. Šie oficiāli spēkā esošie dokumenti ir tieši pieejami, noklikšķinot uz šajā lapā iegultajām saitēm. Sīkāku informāciju skatiet paziņojumā par izskaidrojamību un atbildību publiskā iepirkuma jomā.